Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick) X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)
Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

Mbajtese Telefoni Hoco Trekembesh (Tripod) Me Bluetooth Per Selfie (Selfie Stick)

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER SELFIE ( SELFIE STICK)

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALUMIN DHE ABS

DISTANCA E SHKREPJES ME BLUETOOTH :  10m

GJATESIA : 157cm MAX

PERSHTATET PER : PAJISJE DERI NE 6.5INÇ

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE, THJESHTESIA NE PERDORIM VJEN E PARA

TRE KEMBE TE FSHEHURA TEK DOREZA E KTHEJNE KETE SELFIE STICK NE TRIPOD PER 3 SEKONDA

GJATESI TE RREGULLUESHME ME 7 NIVELE,

KOKE E RROTULLUESHME 360° ME KEND TE RREGULLUESHEM DERI NE 210°,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

STRUKTURE E FORTE PREJ ALUMINI DHE ABS TE ZGJEDHUR,

SHKREPES I CMONTUESHEM ME BATERI GATI PER MBI 10000 FOTOGRAFI ME NJE KARIKIM,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PREJ SILIKONI PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

MBAJTESE TELEFONI ME GJERESI TE RREGULLUESHME PER TELEFONAT DERI NE 6.5in

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%
Oferte
Multiprize Hoco Me 2 Porta USB Dhe Type-C
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%