Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted

Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted

Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted
Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted

Mbajtese Telefoni Dhe Tablet E Lakueshme Universale Baseus Neck-mounted

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI E LAKUESHME

MARKA : BASEUS

MATERIALI :  ALIAZH MAGNEZIUMI + ALUMIN + SFUNGJER

PERSHTATJA : PER PAISJET 4 DERI NE 10 INC

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE TELEFONIT,

MUND TA VARNI LEHTESISHT TEK QAFA JUAJ PER SHIKIM TE LEHTE TE TELEFONIT,

LIRONI DUART DHE SHIJONI ME SHUME INTERAKTIVITETIN ME PAISJEN TUAJ,

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I TELEFONIT NE CDO VEND DHE CDO KOHE,

FLEKSIBEL DHE ME KEND TE RREGULLUESHEM E RROTULLIM 360°,

SFUNGJER I CILESISE SE LARTE PER QAFEN, I REHATSHEM, FLEKSIBEL DHE I BUTE,

Color
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 2,000 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%