Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop
Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

Mbajtese Tavoline Universale Baseus Per Laptop

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI UNIVERSALE

MARKA : BASEUS

PERSHTATJA :  LAPTOP / NOTEBOOK / MACBOOK

MATERIALI: PLASTIKE + FIBER XHAMI

VECORI : DIZENJIM INOVATIV I MBAJTESES SE LAPTOPIT, TABLETAVE

I VOGEL DHE I PALOSSHEM, MUND TE MERRET KUDO ME VETE

MATERIALI CILESOR DHE REZISTENT.

VENDOSET NE LARTESINE DHE KENDET QE JU DESHIRONI

JU LEHTESON NE PERDORIM TE LAPTOPIT PER CDO AKTIVITET NE TE,

NJE MENYRE EFIKASE PER TE PERFITUAR SA ME SHUME NGA PERDORIMI I PAJISJES NE CDO VEND DHE CDO KOHE

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 5,200 Ulje 5%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
baseus
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Mbajtese Laptopi Metalike Me Adaptor HUB Te Integruar
orico
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%