Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot
Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot

Mbajtese Celulari Xo Me Vakum Qe Kapet Ne Kroskot

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + SILICA GEL

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 6 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI OSE VENTILATORET E MAKINES

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

VENDOSJE ME VAKUM TEK KROSKOTI,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE KOMPAKTE, ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,100 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Elastike Magnetike Celulari Per Makine
baseus
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%
Oferte
Mbajtese Laptopi Metalike Me Adaptor HUB Te Integruar
orico
Oferte Lek 4,700 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 15%