Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W

Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W

Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W
Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W

Mbajtese Celulari XO Me Karikim Wireless Fast Charge 15W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE MAGNETIKE CELULARI

MARKA : XO

MATERIALI : PC + ABS + FIBER XHAMI

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT : 108 x 64.5 x 20mm

FUQIA NE HYRJE : 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 2A

FUQIA NE DALJE : 5V - 1A / 9V - 1.12A / 9V - 1.67A ( 15W MAX )

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4 - 7 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI DHE KUDO

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KARIKIM WIRELESS I FUQISHEM DERI NE 15W PER TELEFONAT TUAJ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE KOMPAKTE, ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET POTHUAJSE ME TE GJITHA MODELET E SIPERFAQEVE FALE PARIMIT TE NGJITJES ME VAKUM.

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,300 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%