Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret

Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret

Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret
Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret

Mbajtese Celulari Transparente Per Makine Hoco Qe Kapet Tek Fletet E Ventilatoret

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI PER MAKINE

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS + PC

PERSHTATET ME : TELEFONAT NGA 4.7 DERI NE 7 INÇ

PESHA : 59g

PERMASA :  91 x 101 x 106 mm

VECORI : DIZENJIM ME MATERIALE TE ZGJEDHURA PER NJE PERDORIM SA ME TE GJATE,

INSTALIM I LEHTE TEK FLATRAT E VENTILATORIT TE MAKINES TUAJ,

PARIMI I GRAVITETIT MBYLL KAPESET NE MOMENTIN QE VENDOSET TELEFONI DUKE JU LEJUAR PERDORIMIN ME NJE DORE,

RROTULLIM I LIRE PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT QE DESHIRONI,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4.7 - 7 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA FALE FUNKSIONIT KAPES SI TREKENDESH,

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%