Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax

Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax

Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax
Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax
Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax
Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax

Mbajtese Celulari Per Tavoline Remax

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI TAVOLINE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + SILIKON + ALIAZH ALUMINI

PERMASAT : 120 x 66 x 20.5mm

PESHA: 193g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASA DERI 12 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

DIZENJIM PRAKTIK ME PALOSJE DHE HAPJE,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE FALE BAZES ME VAKUM PREJ SILIKONI,

E PERSHTATSHME PER TELEFONAT DHE TABLETAT TUAJ,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME DERI NE 12 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES,

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%