Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb

Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb

Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb
Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb

Mbajtese Celulari Per Makine Me Sensor Kapese Automatike Baseus Dhe Me Karikues Wireless + Car Charger Dhe Kabell Micro Usb

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE TELEFONI ME WIRELESS PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : XHAM + ALIAZH ALUMINI

PERSHTATET PER :  PAJISJE 4.5 - 6.5INÇ

INPUT: 5V 2A, 9V 1.67A(Max)

METODA INSTALIMIT: ME VAKUM

PESHA : 420g

VECORI : MATERIAL CILESOR I ZGJEDHUR , ME WIRELESS,

KAPESE QE HAPEN DHE MBYLLEN AUTOMATIKISHT NEPERMJET RREZEVE INFRA TE KUQE SJELL NJE EKSPERIENCE INTELIGJENTE TE RE, 

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER MAKINEN,

SHTRESE KONTAKTI PREJ SILIKONI TE BUTE QE NUK E GERVISHT GRILEN E VENTILATORIT E AS PAJISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4.5-6.5INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE TE NDRYSHME,

 

 

Color
Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 4,300 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%