Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w

Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w

Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w
Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w

Mbajtese Celulari Me Sensore Kapes Per Makine Me Karikues Wireless Remax 15w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI :  MBAJTESE CELULARI PER MAKINE ME KARIKUES WIRELESS

MARKA : REMAX

INPUT: 5V - 3A

DALJE : 5W / 7.5W / 10W / 15W

MATRIALI : PC + TPE

PERSHTATSHMERIA : TELEFONAT ME EKRAN 4.7 - 6.5 INÇ

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1, MBAJTESE TELEFONI INOVATIVE ME KARIKIM WIRELESS DHE KRAH FLEKSIBEL PER MONTIM NE MAKINE,

SENSORE KAPES ME RREZE INFRA TE KUQE JU DHUROJNE NJE VENDOSJE PRAKTIKE TE TELEFONIT TUAJ ME NJE DORE, PA JU TERHEQUR VEMENDJEN NGA RRUGA,

KEND I RREGULLUESHEM KAPES DERI NE 360° PER TE GJETUR PAMJEN E DUHUR,

KARIKUES I SHPEJTE DHE I SIGURT DERI NE 15W, ME 3 KOKA MAGNETIKE PER CDO STANDARD KARIKIMI

CILESIA PREMIUM, MATERIAL I DURUESHEM DHE JETEGJATESIA JANE PIKAT E FORTA TE KARIKUESIT WIRELESS

 

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%