Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham

Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham

Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham
Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham
Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham
Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham
Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham
Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham

Mbajtese Celulari Hoco Me Vakum Per Telefon/Tablet Qe Kapet Ne Kroskot Ose Ne Xham

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS + SILIKON

PERSHTATET PER : TELEFONAT 4.7 - 10.5 INÇ

VENDI I KAPJES : TEK KROSKOTI OSE TEK XHAMI

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE,

VENDOSJE ME VAKUM TEK KROSKOTI,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

PERMASE KOMPAKTE, ME PAMJE MODERNE DEKORATIVE UNIKE,

NUK INTERFERON NE VALET E TELEFONIT,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

PERSHTATET ME TE GJITHA MODELET E MAKINAVE DHE TELEFONAVE

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,000 Ulje 47%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%