Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO

Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO

Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO
Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO

Mbajtese Celulari Dhe Tableti Per Tavoline XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE DHE TAVOLINE

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

PERMASAT ( E PALOSUR ) : 119 x 75 x 23mm

PERMASAT ( E HAPUR ) : 119 x 75 x 154mm

PESHA: 162g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASA DERI 12.9 INÇ

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE FALE BAZES ME VAKUM PREJ SILIKONI,

E PERSHTATSHME PER TELEFONAT DHE TABLETAT TUAJ,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

KAPESE PREJ SILIKONI PA E DEMTUAR SIPERFAQEN DHE PA GERVISHTUR PAISJEN TUAJ,

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME DERI NE 12.9 INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE NE RRUGE ME GROPA DHE NE LEVIZJE TE TAVOLINES

Color
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 900 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%