Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus
Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

Mbajtese Celulari Per Tavoline Me Karikim Wireless Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI PER MAKINE DHE TAVOLINE

MARKA : BASEUS

PESHA: 206g

MATERIALI : ABS + METAL

INPUT DC 5V/2A, 9V/2A, 12V/2A Max.

OUTPUT: 15W

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR DHE ALIAZHI ALUMINI,

KAPET TEK CDO SIPERFAQE TE TAVOLINAVE,

PUNIM I SHKELQYER DHE PAMJE DEKORATIVE PER TAVOLINEN TUAJ NE CDO AMBJENT,

FUNKSIONON PER CDO PAJISJE ME KARIKIM WIRELESS, POASHTU EDHE PER IPHONE 12,

COLOR
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,200 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%