Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus

Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus

Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus
Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus

Mbajtese Celulari Dhe Objektesh Per Makine Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MBAJTESE CELULARI

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : METAL + LEKURE + ABS

NGJYRA : GRI E ERRET / E ARGJENDTE

PERMASA: E SHESHTE : 76 x 12 x 150mm    E HAPUR : 76 x 65 x 140mm

VECORI : DIZENJIM I HOLLE DHE I FSHEHUR

HAPJE DHE MBYLLJE MAGNETIKE

MATERIAL CILESOR LEKURE TE BUTE LUKSOZE 

PAMJE MODERNE E PERSHTATSHME ME DIZENJIMIN E BRENDSHEM TE CDO MAKINE

E DURUESHME NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM

INSTALOHET LEHTE NE CDO HAPESIRE TE MAKINES, NUK BIE EDHE GJATE TRONDITJEVE NE RRUGE ME GROPA

PERDORET LEHTE VETEM ME NJE DORE

 

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,800 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%