Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines

Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines

Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines
Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines

Mbajtese Celuari Hoco Per Te Koka E Sendiles Se Makines

PERSHRKIMI I PRODUKITIT

EMRI : MBAJTESE CELUARI PER TE KOKA E SENDILES

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC + SILIKON

PESHA : 286g

PERSHTATET PER : PAISJET ME PERMASA 4.3 - 10.1 INÇ

VECORI : DIZENJIM MODERN QE MBLIDHET DHE FSHIHET,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

JETEGJATE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

RROTULLIM 360° PER RREGULLIM TE KENDIT TE SHIKIMIT,

ZGJIDHJE FANTASTIKE PER TE SHIJUAR VIDEO GJATE UDHETIMIT,

PERMASE KAPESE E RREGULLUESHME,

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON SENDILEN E MAKINES,

SIPERFAQE TAKIMI E BUTE NUK E GERVISHT TELEFONIN,

HIQET DHE VENDOSET SHUME LEHTE

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Panel Diellor Baseus
baseus
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%