Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED

Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED X
+
-
=

?
Porosit Tani

Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED

Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED
Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED

Maus Gaming Hoco Per Kompjuter Dhe Laptop Me Drita LED

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAUS GAMING 

MARKA : HOCO

MATERIALI : ABS

NGJYRA : E ZEZE ( DRITA LED NDRYSHON VAZHDIMISHT GJATE PERDORIMIT )

PERSHTATET: WINDOWS PC, LAPTOP, ANDROID, LINUX.

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

VECORI : 3 BUTONA KRYESOR TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ,

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

PAMJE GAMING ME DRITA LED, PERFEKTE PER LOJRAT TUAJA TE PREFERUARA

PRAKTIKE DHE MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900