Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595 X
+
-
=

?
Porosit Tani

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595
MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

MAKINE QETHESE GEEMY GM-595

.PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE QETHESE 3 NE 1

MARKA : GEMEI

KAPACITETI : 220-240V – 50 Hz 3W

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM ME SHUME SE 50 MIN

VECORI : SHOQEROHET 3 KOKA TE NDRYSHME QE I PERDORNI SIPAS DESHIRES PER NJE PASTERTI DHE PRERJE PERFEKTE,

TEH PROFESIONAL DHE JETEGJATE

MOTOR I CILESISE SE LARTE ME FUQI TE MADHE MOTORIKE ME SHPEJTESI RROTULLIMI TE LARTE

LEVE RREGULLUESE ANASH MAKINES PER TE RREGULLUAR ME PRECIZITET QETHJEN TUAJ

TREGON SA BATERI KA, VJEN BASHKE ME KARIKUESIN, SHISHEN E VOGEL TE VAJIT, EDHE FURCAT PASTRUESE,

PERDORIMI : PAISJA NGA KUTIA DUHET KARIKUAR PLOTESISHT PARA PERDORIMIT

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TA KARIKONI

KARIKOJENI PAISJEN PER NJE MINIMUM PREJ 3 ORESH PER NJE PERDORIM OPTIMAL

PAS KARIKIMIT TE PLOTE PAISJA ESHTE GATI PER TU PERDORUR

SIGUROHUNI QE PAISJA ESHTE E FIKUR PARA SE TE VENDOSNI DHE/OSE TE NDERRONI KREHERAT

PAS PERDORIMIT PERDORNI FURCEN E PERFSHIRE PER TE PASTRUAR TEHUN

REKOMANDOHET QE BATERIA E PAISJES TE SHKARKOHET PLOTESISHT PARA SE TE KARIKOHET SERISH

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 1,600 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%