Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road X
+
-
=

?
Porosit Tani

Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road
Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road

Makine Loder Me Telekomande 6x6 Off-Road

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MAKINE LODER

MATERIALI : ABS

DISTANCA E KOMANDIMIT : 30 - 40m

KAPACITETI I BATERISE : 6V 700mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 30 MINUTA

PERMASA : 39 x 18 x 19 cm

PESHA : 1620g

SHPEJTESIA : 25km/h MAX

VECORI : PAMJE MODERNE UNIKE E DUKSHME TERHEQESE QE NE SHIKIM TE PARE

SISTEM DREJTIMI 6 X 6 ME AMORTIZIMI TE SHPEJTE, TE QENDRUESHEM E TE PAVARUR PER SECILEN RROTE

TELEKOMANDE ME TRANSMETUES TE FUQISHEM 2.4GHz KUNDER INTERFERENCES

GOMA CILESORE KUNDER RRESHQITJES DHE GERVISHTJES , DRITA LED TE MONTUARA SIPER KABINES PER UDHETIME NATEN,

FALE MOTORIT ME FUQI TE LARTE DHE GRADIMIT TE SHPEJTESISE ME ANE TE TELEKOMANDES, MAKINA ARRIN SHPEJTESI MAKSIMALE DERI NE 25km/h

RAPORTI 1 / 12 I MODELIT TE JASHTEM PER NGJASHMERI ME AUTOMJETET REALE

FORCA E MADHE RROTULLUESE E TREGON VETEN NE TOKE
Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 5,500 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga MAKINA LODER
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6050
geemy
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,000 Ulje 30%
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Makine Qethese Geemy GM-6077
geemy
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 41%
Oferte
Makine Qethese VGR V-058
vgr
Oferte Lek 3,100 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 11%
Oferte
Makine Qethese SOKANY 1919
sokany
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 4,800 Ulje 23%