Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim

Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim

Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim
Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim

Llustrues Me Sfungjer Baseus Per Gervishtje Dhe Shkelqim

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FURCE PASTRUESE PER MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

HYRJE : 5V - 2A

FUQIA TOTALE : 30W

KAPACITETI I BATERISE : 4000mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 5 ORE / NE PERDORIM RRETH 45 MINUTA

SHPEJTESIA : 2 NIVELE

MENYRA E INSTALIMIT TE SFUNGJERAVE : NGJITES VELCRO

VECORI : ÇDO SHOFER ESHTE I INTERESUAR TE RUAJE PASTERTINE E MAKINES SE TIJ,

DHE KJO FURCE LLUSTRUESE DHE AUTOMATIKE ESHTE AJO QE PO KERKONI,

E LEHTE PER TU PERDORUR DHE SHUME KOMPAKTE,

FUQI E MADHE PREJ 30W ME 3800 RROTULLIME NE MINUT,

RROTULLIM NE TRAJEKTORE OVALE, NE VEND TE NJE RRETHI PER TE SHMANGUR LLUSTRIMIN SHUME TE SHPESHTE NE NJE VEND DHE PER NJE SIPERFAQE ME HOMOGJENE,

MBAJTESE ERGONOMETRIKE QE JU LEHTESON KAPJEN DHE RROTULLOHET LEHTESISHT NE DOREN TUAJ NE CDO KENDE PER TE KAPUR EDHE PJESET ME TE VESHTIRA,

MUND TE PERDORET DHE PER SIPERFAQJE TE TJERA PERVEC MAKINES TUAJ SI PARKETE APO MOBILJE,

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 8,900 Ulje 32%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%