Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270
Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

Llambe Tavoline Led Remax RL-E270

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE

MARKA : REMAX

MODELI : RL-E270

NGJYRA : E BARDHE

FUQIA E LLAMPES : 6W

NGJYRA E TEMPERATURES : 2800K ~ 6000K

NDRICIMI : 800 LUX

MATERIALI : PLASTIKE SHUME CILESORE

VECORI : MATERIAL I DURUESHEM,

KONTROLL DRITE ME PREKJE(TOUCH),

EKRAN LED PER TE SHFAQUR OREN DHE TE DHENA TE NDRYSHME,

LED I CILESISE SE LARTE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE,

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 3,300 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%