Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus

Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus

Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus
Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus

Llambe Led Qe Vendoset Mbi Monitor Kompjuteri Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI LED

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

HYRJE : DC 12V 

DALJE : 5W

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

BUTONI : NEPERMJET PREKJES NDRYSHONI 3 NIVELE NDRICIMI

NGJYRA E TEMPERATURES : 2900K - 5000K

PERMASA : 464 x 100 x 38 mm

PESHA : 500g

VECORI : ZGJIDHJA PERFEKTE PER ZYRA TE ERRETA, PER TE MOS JU DEMTUAR SYTE

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE FALE MUNDESISE PER TU PALOSUR PER TE ZENE ME PAK VEND NE RAST MOSPERDORIMI

FIKET AUTOMATIKISHT PAS 40 MINUTASH VETEM ME NJE PREKJE TE LEHTE TE BUTONIT TE KOHES

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%