Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm
Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

Rripa Silikoni Vpg Per Apple Watch 44mm / 42mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : RRIPA SILIKONI PER APPLE WATCH

MARKA : VPG

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH

MATERIALI: PAMBUK + PELHURE + PC

VECORI : MATERIAL I SHKELQYER DHE I LEHTE EDHE I BUTE, 

I DIZENJUAR NE MENYRE ERGOMETRIKE QE I PERSHTATET DORES TUAJ,

SUPER I LEHTE DHE KOMODE, NJE ZEVENDESUES IDEAL DHE I SHKELQYER PER RRIPAT TUAJ TE VJETER.

Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Më të shitura
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%