Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad

Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad

Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad
Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad

Laps Inteligjent Xo Universal Ose Vetem Per Ipad

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENTE 

MARKA : XO

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

NGJYRA : BARDHE

DIAMETRI: 8.90mm

GJATESIA: 178mm

PERDORIMI : DERI NE 30 ORE

KARIKIMI: DERI NE 1 ORE

PORTA KARIKIMIT: MICRO

SUPORTON: MOBILE, TABLET, EKRANE INTELIGJENTE / VETEM PER IPAD

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

NUK ESHTE NEVOJA TE KARIKOHET, PREKJE SENSITIVE DHE E LEHTE NE PERDORIM,

MAJA E LAPSIT MUND TE NDERROHET,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

VJEN ME NJE PORTE USB E CILA MUND TE PERDORET NE PREZANTIM.

 

Size
Cmimi real Lek 6,800 Oferte Lek 5,500 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Çanta