Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad

Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad

Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad
Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad

Laps Inteligjent Pencil Pro Wiwu Per Ipad

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENTE

MARKA : WIWU

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

NGJYRA : BARDHE

DIAMETRI: 9mm

GJATESIA: 140mm

SUPORTON: IPAD

VECORI: PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR. 

KARIKOHET ME PAJISJE ME PORTE TYPE-C, PREKJE SENSITIVE DHE E LEHTE NE PERDORIM,

PERDORET PER TE SHKRUAR, VIZATUAR, PER TOUCH SCREEN,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,

NE PERDORIM PER RRETH 10-12 ORE,
 

 

Cmimi real Lek 5,800 Oferte Lek 5,500 Ulje 5%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Çanta