Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen

Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen

Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen
Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen
Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen
Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen
Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen
Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen

Laps Inteligjent Baseus Golden Per Tablet, Smartphone Dhe Cdo Touch Screen

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS INTELIGJENTE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + SILIKON

PERMASAT: 13,7 x 0,9 x 0,9 cm

SUPORTON: TABLET, SMARTPHONE, CDO TOUCH SCREEN

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

NUK KA NEVOJE TE KARIKOHET , PERDOR MAJE MAGNETIKE

PERDORET PER TE SHKRUAR, VIZATUAR, PER TOUCH SCREEN,

DIZANJ ERGONOMETRIC, QE I PERSHTATET DORES TUAJ, I SIGURT DHE KOMODE NE DORE,
 

 

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%