Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c

Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c

Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c
Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c

Laps Digital Stylus Pen Baseus Per Ipad Me Porte Type-c

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : LAPS DIGITAL PER IPAD

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

BATERIA: POLIMER LITIUMI 140mAH, 5V

KOHA E KARIKIMIT: 1 ORE

PARALAJMERIMI PERPARA SE TE FIKET: 5MIN

KOHA E PERDORIMIT: 18 ORE 

PERMASAT: 180mm x 9.6mm

PESHA: 21g

PERSHTATET PER : iPAD

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

 

PERFORMACE E NIVELIT ME TE LARTE, EKSPERIENCA E SHKRIMIT ESHTE E NJEJTA,

MAJA E LAPSIT ESHTE PRECIZE DHE SENSITIVE ME EKRANIN,

E AFTE PER TE VIZATUAR EDHE VIZEN ME TE HOLLE,

SHKRUAN DHE VIZATION SIKUR TE KISHIT NJE LAPS NE DORE,

KA SISTEM ANTI - AKSIDENTALE NE RAST SE BENI GABIM NE SHKRIM OSE VIZATIM, KUR HUMBJES SE DIZANJIT.

SHUME REZISTENT, VJEN ME 2 MAJA SHTESE NE RAST SE JU DEMTOHET MAJA QE KENI, ANTI - GERVISHTJE,

 

 

 

Cmimi real Lek 6,400 Oferte Lek 5,000 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%