Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series
Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

Kufje Teke Me Bluetooth Proda Palo Series

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : PRODA

MODELI : PD-BE300

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 70mAH

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE BISEDE RRETH 5 ORE / STANDBY 100 ORE

MIKROFON : PO

FREKUENCA E PERGJIGJES : 50-20000Hz

BUTONA KONTROLLI : PO

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / E BARDHE / GRI

VECORI : DIZENJIM I LEHTE, ESTETIK DHE KOMPAKT,

MATERIALI CILESOR ,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE,

VESHORE E BUTE QE NUK E DEMTON VESHIN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ANULLUESH AKTIV ZHURMASH,

ZE I QARTE HD,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I STABILIZUAR,

ÇIP CSR8 PER REDUKTIMIN E INTERFERENCAVE,

DIZENJIM ERGONOMIK ME KEND 45° PER ME SHUME PERSHTATSHMERI ME VESHIN

Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,300 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%