Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem

Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem

Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem
Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem

Kufje Moderne Cift Me Bluetooth 5.3 Hoco Me Induksion Te Jashtem

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : HOCO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.3

DISTANCA E TRANSMETIMIT: RRETH 12m

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ): DERI NË 12 ORË NE PERDORIM

KOHA PER KARIKIM ( KUFJET NE MBAJTESE ) : RRETH 2 ORE

PERMASA : 98 x 66.5 x 30 mm

PESHA : 87g ( 10g NJERA KUFJE )

VECORI: KUFJE TE VERTETA STEREO ME BLUETOOTH,

BLUETOOTH 5.3 MUNDESON LIDHJE ME TE SHPEJTE DHE TRANSMETIM ME TE QENDRUESHEM DUKE KONSUMUAR ME PAK ENERGJI,

CILESI E SHKELQYER E ZERIT, BAS I FORTE DHE TINGULL I QARTE,

JETEGJATESI E BATERISE, BATERI LITIUMI E INTEGRUAR ME KAPACITET TE MADH

E LEHTE DHE ME PERMASA PRAKTIKE, KUFJET JANE TE PERSHTATSHME PER T'U MBAJTUR LEHTE NE XHEP DHE E LEHTE PER T'U TRANSPORTUAR KUDO ME JU,

LIDHJE DHE PERDORIM SHUME I LEHTE, THJESHTE ME PREKJE,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE,

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,600 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%
Oferte
Multiprize Hoco Me 2 Porta USB Dhe Type-C
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%