Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Type-c Xo

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE  ME KABELL

MARKA : XO

GJATESIA E KABLLIT: 1.1m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 10000Hz

MIKROFON : PO, HD

FUQIA: 3-8mw

NDJESHMERIA: 95 + 5 Db

PORTA: TYPE-C

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

COLOR
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 900 Ulje 10%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%