Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm
Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm

Kufje Me Kabell Monster Beats By Dr.dre Tour Earphones Me Fishe Audio 3.5mm

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL

MARKA : BEATS BY DR.DRE

MODELI : TOUR VR291

GJATESIA : 1.2m

FREKUENCA : 20Hz - 20000Hz

 VECORI : TINGULL HI-FI,

 ZE ME CILESI TE LARTE,

ANULLUES ZHURMASH PASIV,

KABELL I DURUESHEM DHE FLEKSIBEL I BERE ME TPE 

KONTROLL PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN

TJETER : DIZENJIM UNIK I ZGAVRES SE KUFJES RUAN DHE SIGURON CILESINE E ZERIT,

SUPER BASS,

DIZENJIM I LEHTE PER TE SHMANGUR DEMTIMET E VESHIT NGA PERDORIMI I GJATE,

FISHE E PAOKSIDUESHME QE GARANTON SINJAL ORIGJINAL TE ZERIT

MBAJTESE KUFJESH ME DIZENJIM ORIGJINAL ME LOGO

COLOR
Cmimi real Lek 2,400 Oferte Lek 1,500 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%