Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds
Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

Kufje Me Fishe Dhe Bluetooth Audio Lightning Wiwu Earbuds

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE EARBUDS

MARKA : WIWU

GJATESIA : 1m

FISHA AUDIO : LIGHTNING

MIKROFON : PO

NDJEHSMERIA : 92±3 dB

FREKUENCA : 20 - 20000 Hz

MATERIALI : TPE ME CILESI TE LARTE DHE SHUME ELASTIK

VECORI : DIZENJIM I LEHTE DHE MIQESOR PER VESHIN, LIDHET ME BLUETOOTH EDHE PER IPAD. 

MIKROFON TE INTEGRUAR, SUPORTON MUZIKE DHE TELEFONATAT.

KONTROLLERI : KONTROLLON PLAYERIN E MUZIKES + PERGJIGJET TELEFONATES, PER SISTEMIN APPLE

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,400 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga HOCO
Oferte
Adaptor Audio 3.5mm MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 27%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco Me Cover Silikoni
hoco
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 33%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,800 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 9%
Oferte
Multiprize Hoco Me 2 Porta USB Dhe Type-C
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%