Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax
Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

Kufje Cift Qe Vendoset Tek Kyci I Dores Me Mbajtese Karikimi Remax

PERSHKRIMI

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + ALUMIN

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.0

MIKROFON : PO

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

BATERIA: 250mAh

KOHA : NE PERDORIM 2-3 ORE / NE KARIKIM ME PAK SE 2 ORE / STANDBY 80 ORE

KUFJA TWS (STEREO E VERTETE PA TEL) JU SJELL KENAQESI TE JASHTEZAKONSHME MUZIKORE DHE JU LEJON TE KENI THIRRJE TELEFONIKE KOMODE.

VJEN ME MBAJTESE KARIKIMI NE FORME ORE QE VENDOSET TEK KYCI DORES,

VESHORE TE DIZEJNUARA NE MENYRE ERGONOMIKE JAPIN REHATI NE PERDORIM TE GJATE 

DEKODERI HD I INTEGRUAR ME BOBINEN LEVIZESE TE ALTOPARLANTEVE, I KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE E ANULIMIT TE ZHURMES, KJO KUFJE JU OFRON QARTESI KRISTAL TE ZERIT HI-FI

ÇIPI I INTEGRUAR BLUETOOTH 5.0 ME AFTESI TE FORTE KUNDER INTERFERENCES NUK E VONON SINJALIN E ZERIT DHE SIGURON TRANSMETIM TE STABLIZUAR

FUNKSION PER TE AKTIVIZUAR SIRI

PERDORET VETEM NJE OSE TE DYJA KUFJET NJEHERESH

Color
Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,800 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%