Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi
Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

Kufje Cift Me Bluetooth i12 Tws Si Airpods Me Mbajtese Karikimi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1A

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : TJETER

MODELI : i12 TWS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 5.0 + EDR

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

KAPACITETI I BATERISE : 40 mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 400mAh

KOHA PER AIRPODS ME MBAJTESEN : MË SHUMË SE 3 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 4 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NË 1 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 2 ORË KOHË BISEDE

KOHA PER KUFJET ( STANDY DHE KARIKIM ) : DERI NE 130 ORE KOHE STANDBY DHE DERI NE 1-2 ORE KOHE PER TU KARIKUAr

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING,

LIDHJE SHUME PRAKTIKE, FALE SENSOREVE INTELIGJENT QE BEJNE LIDHJE ME NJERI TJETRIN DHE ME PAJISJEN TUAJ ME ANE TE BLUETOOTH,

KUFJET PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DYJA KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE ME BUTONAT NE TRUPIN E PAJISJES,

KARIKONI SHPEJT KUFJET ME MBAJTESEN E KARIKIMIT ME INDIKATOR LED I CILI TREGON STATUSIN E BATERISE, MUND TE PERDRONI PORTEN LIGHTNING PER TE KARIKUAR MBROJTESEN

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,100 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,900 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Xo Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
xo
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,900 Ulje 23%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Kufje Teke Me Bluetooth XO
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Volum Te Larte Dhe Drita Led Proda
proda
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%