Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli

Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli X
+
-
=

?
Porosit Tani

Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli

Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli
Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli

Konsol Lojrash Klasike Retro Arcade Rc-07 Me 3000 Lojra Te Preinstaluara Dhe Dy Leva Kontrolli

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KOMPJUTER LOJRASH (KONSOL)

MARKA : RETROMIMI

MODELI : RS-07

EKRANI : LCD 4.3 INÇ ME NGJYRA

REZOLUCIONI I EKRANIT : 480x272

KAPACITETI I BATERISE : 2200mAH

VEND PER KARTE MICRO : DERI NE 32GB

VECORI : PERMBAN 3000 LOJRA KLASIKE RETRO TE INSTALUARA PER KENAQESINE TUAJ,

KTHENI PAS FEMIJERINE TUAJ ME LOJRAT KLASIKE RETRO TE PERIUDHAVE 8BIT DHE 16BIT,

VJEN ME DY LEVA KONTROLLI PER TE LUAJTUR ME MIQTE APO FAMILJEN TUAJ,

PORTA AV-OUT ME LIDHJE MODERNE DIGJITALE MUNDESON LIDHJEN ME TELEVIZORIN PER TE SHFAQUR SINJAL DHE LUAJTUR,

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE, E PERKRYER PER TU MBAJTUR ME VETE DHE NE UDHETIME

Cmimi real Lek 11,500 Oferte Lek 7,500 Ulje 35%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Lojra