Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c

Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c

Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c
Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c

Koke Karikimi Me 4 Porta, Usb + Type-c Baseus 100w + Kabell Type-c

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PESHA : 40g

NGJYRA : E ZEZE

PORTA DALESE : 2 USB + 2 TYPE-C

HYRJE : AC 100-240V, 50/60Hz, 2.5A max

DALJE USB : 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 100W

DALJE TYPE-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/3A, 60W

VECORI : DIZENJIM UNIK SI MBAJTESE TELEFONI GJATE KARIKIMIT

MATERIAL I CILESISE SE LARTE, KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

Size
Cmimi real Lek 8,900 Oferte Lek 6,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%