Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

Karte Memorie Micro SDHC Remax TF

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARTE MEMORIE MICRO-SD 

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 2GB / 4GB / 8GB / 16GB / 32GB / 64GB

SHPEJTESIA E LEXIMIT: DERI NE 40MBPS

SHPEJTESIA E SHKRIMIT : DERI NE 20 MBPS

Size
Cmimi real Lek 700
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%