Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12

KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12 X
+
-
=

?
Porosit Tani

KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12

KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12
KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12

KARIKUES WIRELESS METALIK SI MBESHTETESE TELEFONI REMAX RP-W12

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS + MBESHTETESE TELEFONI

MARKA : REMAX

MODELI : RP-W12

HYRJE : 5V / 2A , 9V-1.5A

DALJE : 5V /1A , 9V - 1.2A

FUQIA : 10W

PERMASA : 83.8 x 66.6 x 103.4 mm

PESHA : 110g

VECORI : SPIRALE A DYFISHTE PER KARIKIM NE DY POZICIONE, VERTIKALISHT DHE HORIZONTALISHT,

FAST CHARGE PREJ 10W,

DIZENJIM ELEGANT SI MBESHTETESE PER TA PERDORUR TELEFONIN PA NDREPRERE PROCESIN E KARIKIMIT,

VRIMA PER SHPERHAPJEN E NXEHTESISE,

MATERIAL METALIK SHUME CILESOR,

KONTAKTE SILIKONI TE BUTE QE NUK GERVISHTIN PAJISJEN TUAJ DHE AS SIPERFAQEN KU VENDOSET DHE SIGURON QENDRUESHMERI NDAJ RRESHQITJES

NUK KA NEVOJE TE HIQNI COVERIN ME TE HOLLE SE 8mm,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT PER SIGURINE TUAJ DHE TE PAJISJES TUAJ

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,400 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%