Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus

Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus

Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus
Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus

Karikues Wireless Me Tregues Digjital Led Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS ME TREGUES DIGJITAL

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + SILIKON 

HYRJE TYPE-C : 5V / 3A , 9V / 1.67A MAX

DALJE : 10W WIRELESS

PERMASA : 10.4 x 9.9 x 1 cm

PESHA : 66g

VECORI : PANEL DIGJITAL LED PER TE DITUR STATUSIN E KARIKIMIT NE CDO MOMENT,

FAST CHARGE,

DIZENJIM SUPER I HOLLE,

MBOJTJE E SHUMEFISHTE,

SIPERFAQE KARIKIMI E MADHE,

NJOHJE INTELIGJENTE E OBJEKTEVE TE HUAJA

MATERIAL CILESOR ME PAMJE TE THJESHTE ELEGANTE

MBESHTETESE SILIKONI KUNDER RRESHQITJES

TJETER : PRODUKT I CERTIFIKUAR PER CILESI DHE SIGURI

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER TELEFONA ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER TELEFONAT E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%