Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger
Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

Karikues Wireless Baseus Per Telefonin 15w Fast Charger

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 15W FAST CHARGER

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + SILIKON

I PERSHTATSHEM PER : SMARTPHONE ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS

VECORI : PRODUKT I KUALITET ME TE LARTE, NUK MBINXEHET EDHE NESE E MBANI NE KARIKIM PER KOHE TE GJATE,

JU LEHTESON NGA PERDORIMI KABLLAVA DHE I LEHTE PER TU PERDORUR,

MUND TA VENDOSNI HORIZONTALISHT, VERTIKALISHT OSE TA MBESHTESNI MBI KARIKUESIN SIPAS DESHIRES TUAJ,

I SIGURT DHE I MBROJTUR,

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 3,400 Oferte Lek 2,900 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%