Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb

Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb

Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb
Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb

Karikues Wireless 2 Ne 1 Desktop Baseus Me 3 Dalje Usb

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : BASEUS

MODELI : 

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 9V - 3.5A

DALJE WIRELESS : 5W / 7.5W / 10W MAX

DALJE USB : 3 x 5V - 2.4A MAX ( TOTALI 5V - 3.4A MAX )

DALJE WIRELESS + USB : 25W MAX

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERA MUNDESOHET KARIKIMI ME FISHE NGA 3 DALJE USB

VECORI : DIZENJIM 2 NE 1 ME KARIKIM WIRELESS DHE ME FISHE

MBESHTETESE E SIGURTE DHE ME KARIKIM WIRELESS TE FUQISHEM PER PAJISJEN TUAJ

MATRIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,500 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%