Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning

Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning

Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning
Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning

Super Karikues Me Porte Pd Dhe Teknologji Fast Charge + Me Fishe Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI- I SHPEJTE (QUICK CHARGER) 

MARKA : TOTU

MODELI : FTZPD-01

NGJYRA : E BARDHE

HYRJE :100-240V 50-60Hz 0.6A MAX

DALJE USB ( PD ) : DC 6V - 3A / 9V - 2.7A / 12V - 2.3A

DALJE USB ( QC 3.0 ) : DC 6V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

VECORI : ME 2 PORTA NJERA  PD DHE TJETRA KARIKIM I SHPEJTE FAST CHARGE QC3.0 SUPER KARIKUES

MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ELEKTRONIKE ME PORTE LIGHTNING,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE ME TEKNOLOGJINE QC3.0

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Lightning (iPhone) 3 në 1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%