Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2

Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2

Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2
Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2
Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2

Karikues Macbook-u Origjinal Apple 45w Magsafe 2

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MACBOOK-U

MARKA : APPLE

MODELI : MAGSAFE 2

HYRJE : AC 100 - 220V / 1.5A / 50-60Hz

DALJE : 14.5V / 3.05A

FUQIA NE DALJE : 45W / 85W

GJATESIA : 1.7m

PESHA : 200g

PERDORIMI : PER KARIKIMIN E MACBOOK-UT

VECORI : LIDHJE MAGNETIKE E SIGURTE,

PERDORET LEHTE DHE ME NJE DORE,

INDIKATOR LED PER STATUSIN E KARIKIMIT,

KARIKON BATERINE KUR SISTEMI ESHTE I NDEZUR, I FIKUR APO NE SLEEP MODE,

GJITHASHTU FURNIZON SISTEMIN KUR BATERIA KA DALE JASHTE FUNKSIONIT

Modeli
Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 6,500 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%