Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w

Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w

Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w
Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w

Karikues Inteligjent Wireless Baseus Black 15w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + XHAM I TEMPERUAR

FUQIA OUTPUT: 15W Max

INPUT: 5V / 2A, 9V/ 2A, 12V / 2A

CONVERSION: 80%

DISTANCA E KARIKIMIT: DERI NE 10mm

PERMASAT: 92* 6.2mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

PER TELEFONAT iPHONE 11 E SIPER, GALAXY S8 EDHE SIPER, HUAWEI, XIAOMI

Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,900 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%