Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 Xo Wireless Charger

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 3 NE 1

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 5V - 3A / 9V - 3A / 12V - 2A

DALJE WIRELESS TELEFON : 15W MAX ( SUPORTON 10W / 7.5W / 5W )

DALJE WIRELESS AIRPODS : 5W MAX

DALJE WIRELESS APPLE WATCH : 5W MAX 

PERMASA : 152 x 107 x 110mm

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 3 - 5mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 KU MUND TE KARIKONI TRE PAJISJE NJEHERESH

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

STANDARD KARIMI I SHPEJTE ME Qi WIRELESS CHARGING ( WPC 1.2.4 )

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE DHE PER TE MOS DEMTUAR BATERITE

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 3,100 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%