Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus
Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus

Karikues Inteligjent Wireless 3 Ne 1 MagSafe Wireless Charger Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 3 NE 1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 2A

DALJE WIRELESS TEKE : 15W MAX

DALJE WIRELESS DYSHE : 20W MAX ( 10W + 10w )

DALJE WIRELESS AIRPODS : 5W MAX 

DALJE WIRELESS APPLE WATCH : 5W MAX 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 3 - 5mm

NGJYRA : E ZEZE

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM 3 NE 1 KU MUND TE KARIKONI 3 PAJISJE NJEHERESH

3 VENDE PER TE KARIKUAR WIRELESS ME SHPEJTESI MAKSIMALE,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN,

STANDARD KARIMI I SHPEJTE ME Qi WIRELESS CHARGING ( WPC 1.2.4 )

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE DHE PER TE MOS DEMTUAR BATERITE,

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

DRITE LED NATE PER PAMJE ME TE QARTE NE ERRESIRE DHE DRITE NATE,

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES

Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 3,500 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%