Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning

Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning

Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning
Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning

Karikues I Shpejte Pd 18w Moxom Type-c Dhe Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE PD

MARKA : MOXOM

HYRJE : AC 100 - 220V / 1.2A / 50-60Hz

DALJE : 5V - 3A / 9V - 2.5A / 12V - 2A / 15V - 1.8A

FUQIA NE DALJE : 18W MAX

GJATESIA : 1m

NGJYRA : E BARDHE

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE REZISTENT NDAJ NXEHTESISE, GODITJEVE, ZJARRIT,

SISTEM MBROJTES I SHUMEFISHTE I QARKUT,

KARIKON SHPEJT MODELET E IPHONE X DHE SIPER DHE ANDROID,

NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTE DERI NE 300%,

PERSHTATET GJERESISHT ME TELEFONAT E FUNDIT NE TREG,

PROTOKOLL KARIKIMI QC3.0 DHE PD MUND TE KARIKOJNE PLOTESISHT PAISJET PERKATESE BRENDA 60 MINUTAVE,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE, ZE PAK VEND, PAKETOHET LEHTE,

PRAKTIK NE PERDORIM ,

PAMJE MODERNE ME SIPERFAQE TE LEMUAR DHE MATERIAL I DURUESHEM E JETEGJATE

SIZE
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,700 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C në Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%