Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken

Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken

Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken
Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken
Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken
Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken
Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken

Kamer Makine Me Dy Kamera 4k Eken

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMER

REZOLUCIONI : 4K

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 150° - 170°

EKRANI : LCD 

KAPACITETI I BATERISE : 1050mah / KARIKIM DERI NE 3 ORE

RREGJSTRIM: PO

MEMORIE : USB-C DHE MEMORIE DERI NE 64GB

VECORI : KAMERA ME KEND TE GJERE 140° PER REGJISTRIM FOTO DHE VIDEO PER RRUGEN

TRUP ME PAMJE DHE PERMASA ELEGANTE ULTRA I HOLLË,

LENTE ME KËND TË GJERE DHE REZOLUCION TË LARTË,

SENSORI G-SENSOR REGJISTRON AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDODH NDONJE PERPLASJE,

MBIKEQYRJE 24 ORESHE PER PARKIM, THJESHT NDIZNI FUNKSIONIN PARKING DHE KAMERA DO TE REGJISTROJE AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDIEN LEVIZJE AFER MAKINES,

SENSORE TE MREKULLUESHEM PER NATEN, MUND TE REGJISTRONI VIDEO APO FOTO SHUME CILESORE DHE NE ERRESIRE,

VJEN BASHKE ME GPS TE INTERGUAR, GJITHASHTU EDHE NESE BATERIA SHKON DERI NE 5MAH BATERIA REZISTON DERI NE 24H TE TJERA.

Cmimi real Lek 145,000 Oferte Lek 13,000 Ulje 91%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%