Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike

Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike

Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike
Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike

Kabell Type-C=>Lightning 1m Fantastik Me Dizajn Modern Transparent 20W Dhe Fikje Automatike

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME DRITE LED

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ZINKU

DALJE : 2.4A FAST CHARGE

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : 30 MINUTA PAS KARIKIMIT TE PLOTE FIKET AUTOMATIKISHT,

MBRON BATERINE DHE PAISJEN,

RREGULLON KORENTIN SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KORDON ME NEJLON TE THURRUR, I FORTE DHE I DURUESHEM, NUK NGATERROHET,

TELA BAKRI TE PASTER ME AFTESI TE LARTE TRANSMETIMI,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER DEMTIMIT NGA PERTHYERJA,

KONTAKTE NE DY ANET PER LEHTESI PERDORIMI,

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E KARIKIMIT,

KOKA TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT PREJ ALIAZHI TE ZINKUT,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME PORTE LIGHTNING 

Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,200 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%