Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave
Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

Kabell Usb 1m Leizu Rapid Charging Lightning Karikim I Shpejte Dhe Trasmetim I Larte I Te Dhenave

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : LEIZU

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E BARDHE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

PERSHTATJA : PAJISJET ME PORTE LIGHTNING

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE MIRE,

DIZENJIM I THJESHTE,

KARIKON DHE SINKRONIZON TE DHENA SHPEJT,

I LEHTE DHE PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM

Cmimi real Lek 500
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Kabëll Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%