Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning
Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

Kabell Usb Baseus Yaven 1m Micro & Lightning

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB YIVEN

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

DALJE : 2.1A

NGJYRA : E BARDHE

PERSHTATET ME : PAISJET ME PORTE MICRO DHE LIGHTNING

VECORI : KOKA METALIKE TE DURUESHME NDAJ DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT NE MENYRE TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR DUKE JU KURSYER KOHE DHE ENERGJI,

I LEHTE DHE GJATESI E DUHUR PER TA MBAJTUR ME VETE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE MIQESOR ME MJEDISIN,

I LAKUESHEM DHE SHUME REZISTENT,

KOKA ME DIZENJIM ARTISTIK,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ANDROID DHE APPLE ME PORTE MICRO DHE LIGHTNING,

Size
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 500 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Aksesorë për iPad
Oferte
Cover Flip Wiwu Per Ipad 10.2" / 10.9'' / 11 Pro 2020
wiwu
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 25%
Oferte
Kabell Usb Me Koke Magnetike Baseus Isnap Lightning
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 20%
Oferte
Xham Mbrojtes I Temperuar 9h Erturo Per Apple Ipad
erturo
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%