Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m

Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m

Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m
Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m

Kabell Hdmi - Hdmi 8k Baseus High Definition Series 1m / 2m

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL HDMI

MARKA : BASEUS 

GJATESIA : 1m / 2m / 3m / 5m

MATERIALI : PVC 

NGJYRA : E ZEZE DHE GRI

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KONTATKTE TE PRARUAR QE SIGUROJNE NJE LIDHJE OPTIMALE PER TRANSMETIM MAKSIMAL TE SINJALIT DHE JANE REZISTENTE NDAJ KORROZIONIT

SHTRESE MBROJTESE E TREFISHTE KUNDER INTERFERENCAVE

PERSHTATET ME FORMATE TE NDRYSHME AUDIO

TRANSMETON SINJALIN DIGJITAL AUDIO DHE VIDEO ME SHPEJTESE DERI NE 10.2GB PER SEKONDE

MBESHTET VIDEO FORMATIN 3D, ULTRA HD 4K DHE 2K, FULL HD 

PERVOJE AUDIO GJITHPERFSHIRESE DERI NE 32 KANALE, FREKUENCE AUDIO  DERI NE 1536kHz PER CILESI MAKSIMALE ZERI ME MBESHTETJE TE TEKNOLOGJISE DOLBY TRUE HD, DTS-HD MASTER AUDIO ETJ.

I PERSHTATSHEM PER TE LIDHUR ME NJERA-TJETREN PAJISJE NEPERMJET PORTES HDMI SI P.SH HDTV, PROJEKTOR, DVD PLAYER, PS3, XBOX360, PS4, XBOX ONE ETJ.

MODELI
Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 1,000 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%